NEMOVITOSTIMOAP.CZ
NEMOVITOSTIMOAP.CZ
« zpět na výpis

Rezidence Střelniční

V letošním roce byly dokončeny opravy bytů ve dvou objektech v centru města Ostravy. V první polovině příštího roku přidá Statutární město Ostrava do nabídky nový bytový dům v Janáčkově ulici. Dohromady se bude jednat o šedesát bytových jednotek, které město poskytne pro nájemní bydlení.

Správa bytů na ul. Husova, Střelniční a Janáčkova byla svěřena společnosti Černá louka, která bude jejich pronájem zprostředkovávat a nájemcům poskytovat klientský servis. Konkrétní nájemce bude schvalovat rada města.

Na jedenáct městských nájemních bytů na ul. Střelniční bylo zahájeno výběrové řízení. V tomto čerstvě zkolaudovaném, čtyřpodlažním domě s výtahem na ulici Střelniční 8 nedaleko centrálního Masarykova náměstí, jsou na výběr byty o velikosti 2+kk a dvě bytové jednotky 4+1 mansardového typu s vlastní terasou. V podzemním podlaží se nachází sklepní kóje, kolárna s kočárkárnou, kotelna a převýšená obchodní jednotka z prvního podlaží. V přízemí jsou další tři obchodní prostory.

Při rekonstrukci domu byla snaha v maximální možné míře zachovat hodnotné historické prvky, jako jsou štuky ve vstupní hale v přízemí, historické schodiště včetně kovového zábradlí, původní interiérové dveře v obložkových zárubních. Bytový dům na Střelniční je ideálním místem k bydlení dobře dopravně dostupný jak autem, tak hromadnou dopravou.

Noví nájemci budou vybráni na základě výsledku tzv. obálkové metody. Podmínky k pronájmu jsou stejné jako u bytů na Husově ulici (výběrové řízení proběhlo v listopadu).

Město k pronájmu ve výběrovém řízení nabídne také obchodní prostory. Získá je zájemce, který splní podmínky a podá pro město nejvýhodnější nabídku.

Všechny informace a podmínky pro případné zájemce jsou uvedeny na www.byty.ostrava.cz.
Tento web navštívilo již 1121869 uživatelů
Tento web navštívilo
již  1121869  uživatelů.